Muži
ČísloSborJméno 1Jméno 2KategorieČas startuČas cíleČas závoduPozice 
2 SDH TřebskoVít HanusStanislav BranžovskýMuži11:06:5311:11:104:17.731.
55 SDH Čižice/CitolibyPavel HauerRobin BurešMuži13:43:5213:48:254:33.012.
64 SDH SedliceFrantišek DoušekZdeněk BeránekMuži14:01:2714:06:184:50.903.
19 HZS JčK PS Č.Krumlov/KapliceJakub SmolíkPetr DvořákMuži12:00:1012:05:084:57.544.
1 SDH Březové HoryJakub PrůchaErik OberlanderMuži11:03:3111:08:325:00.305.
17 SDH BroumyMartin ŠtochlOndřej NovákMuži11:53:2211:58:245:01.376.
61 SDH BěštínRadek HipčaBořek ŠlagorMuži13:55:1314:00:205:06.827.
56 SDH VelešínPatrik ChumlenVojtěch DanielMuži13:47:0113:52:105:09.588.
9 SDH Ohrazenice/ČenkovJakub ŠimáčekPavel ŠmejkalMuži11:29:3711:34:505:13.079.
38 SDH Mladý SmolivecMichal KrejčíTomáš NesvedaMuži12:55:2913:00:455:16.0010.
4 SDH ŽákaváJosef HoraMichal DardaMuži11:12:2611:17:435:16.6311.
29 SDH PňoviceVlastimil JanoušekDavid VetrákMuži12:24:4712:30:115:23.8112.
30 SDH Dolní Svince/VelešínJakub ČervonyjFilip VítůMuži12:30:3512:36:015:26.2213.
16 SDH Velešín/PísečnáPavel FroněkMartin MusilMuži11:50:0511:55:355:30.5614.
50 SDH ŽákaváPetr KašparPetr BoukalMuži13:31:3013:37:035:33.1615.
43 SDH ZbečnoLukáš VokounLukáš HušekMuži13:11:4713:17:235:36.1016.
54 SDH VěčínJiří RoušalDaniel PeroutkaMuži13:40:4513:46:235:37.9617.
24 SDH Volyně/ZbirohDavid ŠimekVáclav SvobodaMuži12:14:5012:20:325:41.6318.
44 SDH ZbirohMartin JedličkaRadomil AndělMuži13:14:5813:20:425:43.8819.
42 SDH HostomiceVítek ŠináglTomáš ČernýMuži13:08:2913:14:145:45.0920.
36 SDH PňoviceLukáš KapounPetr LevýMuži12:51:0312:56:575:54.7121.
60 SDH Sedlice/BlatnáZdeněk ChocholJosef ŠlehoferMuži13:53:0013:58:555:54.8422.
10 SDH Březové HoryDaniel BláhaJiří Vršecký ml.Muži11:32:1811:38:196:00.8523.
18 SDH SedliceZdeněk KylbergerJan DoušekMuži11:56:4812:02:586:09.9024.
25 SDH ČenkovJan PšeničkaZdeněk PšeničkaMuži12:17:5712:24:136:16.6525.
65 SDH ČenkovMichal BerezaJan SeibertMuži14:03:4414:10:056:21.5726.
3 SDH OhrazeniceDavid KrálLukáš MuláčekMuži11:09:2711:15:566:28.1327.
67 SDH BěštínMiloslav AndělMichal BakaMuži14:09:2114:16:006:39.8228.
11 SDH HlubošLukáš ČervenkaPetr ČajanMuži11:35:1311:42:066:53.4129.
31 SDH HostomiceMichal ŠináglJan VinšMuži12:33:4312:40:396:55.9430.
49 SDH VelešínMilan VlažnýPetr SkřivánekMuži13:28:4313:35:447:01.2631.
62 Freiwillige Feuerwehr Freiberg (DE)Holger ReuterPhilipp PreisslerMuži11:20:4411:27:547:10.2132.
48 Freiwillige Feuerwehr Freiberg (DE)Michael RudolphErik HenningsMuži13:25:4413:33:167:32.6833.
23 SDH OhrazeniceVáclav NýdlMiroslav NýdlMuži12:11:2312:19:147:50.7634.
Ostatní
ČísloSborJméno 1Jméno 2KategorieČas startuČas cíleČas závoduPozice 
57 SDH Čenkov/ČHJ PříbramMartin EiblLadislav DohnalOstatní13:49:2013:54:535:32.221.
39 SDH Lhotka/Svaté PoleIng. Petr SvojtkaMiroslav MaříkOstatní12:58:1513:03:485:32.652.
5 SDH VolyněOldřich PeckaTomáš ProkopOstatní11:15:2011:21:246:03.273.
15 SDH PočaplyRostislav KoňasMiloš BřicháčekOstatní11:46:3411:53:006:25.514.
12 SDH Březové HoryMarie ŠachováIveta PetříkováOstatní11:37:3311:44:046:31.055.
33 SDH ZalužanyLukáš VojířPetra BelešováOstatní12:39:2612:45:576:31.406.
8 SDH Březové HoryJiří BlajerRadek BlajerOstatní11:26:1111:33:046:53.287.
45 SDH Hostomice/OhrazenicePetr ŠináglJuraj DendysOstatní13:17:4613:24:537:06.658.
20 SDH Hostomice/BěštínMartina SkopováIveta KrálíkováOstatní12:02:2812:09:547:26.589.
Ženy
ČísloSborJméno 1Jméno 2KategorieČas startuČas cíleČas závoduPozice 
6 SDH Počaply/VoltušHana KoňasováVeronika BeranováŽeny11:18:1511:23:555:40.161.
21 SDH Březové HoryMichaela NěmcováRomana PolcrováŽeny12:05:4212:11:245:41.452.
14 SDH SedliceMarie VonáškováLenka PodsklanováŽeny11:43:1511:49:005:45.073.
47 SDH ZalužanyTereza VojířováPetra JaškováŽeny13:23:1613:29:045:48.064.
41 SDH Mladý SmolivecTereza StrakováAneta TicháŽeny13:04:4113:11:106:29.005.
66 SDH Brázdim/FrýdštejnPetra ČernuckáAndrea VavřichováŽeny14:06:4414:13:206:35.836.
40 SDH Praha-Cholupice/Praha-MiškoviceLenka HískováZuzana MacurováŽeny13:01:0713:07:486:40.917.
68 SDH HostomiceLucie Nájemník KrubnerováVeronika ŠmejkalováŽeny14:15:5914:22:426:42.818.
46 SDH Pňovice/NamniceAdéla JanouškováVendula MázdrováŽeny13:20:2613:27:096:43.569.
63 SDH Hostomice/BěštínAdéla HorákováKristýna ŠebkováŽeny13:59:1214:06:066:54.0610.
7 SDH BroumyMarie MaškováRadka ŠtochlováŽeny11:23:2311:30:186:55.5211.
22 SDH Praha-MiškoviceRadana PeršlZuzana MacurováŽeny12:08:3012:15:377:07.5012.
59 SDH Malé Přílepy ModréAndrea ŠtětkováIrena MaláŽeny13:51:1413:58:227:07.9313.
28 SDH Březové HoryVěnceslava SladovníkováPavla MíkováŽeny12:27:2512:34:337:08.5714.
34 SDH SedliceNela ŠavrdováDominika HolečkováŽeny12:43:4612:50:577:10.9115.
53 SDH PňoviceIvana MozolováMichaela ČedíkováŽeny13:37:2713:45:017:33.4516.
52 SDH CheznoviceKateřina KovandováDenisa HumlováŽeny13:34:2613:42:007:34.0917.
27 SDH BroumyAndrea ŠtochlováMichaela NovákováŽeny12:20:5812:28:387:39.8918.
35 SDH PňoviceMarie LeváMilana VetrákováŽeny12:46:2712:54:197:51.9519.
13 SDH OhrazeniceNikol BurantováVeronika SoučkováŽeny11:40:3811:49:368:57.6820.
Mimo soutěž
ČísloSborJméno 1Jméno 2KategorieČas startuČas cíleČas závoduPozice 
32 SDH Březové HoryBohuslav ŠálekJozef BenďákOstatní12:37:0412:42:495:45.82Mimo soutěž
Neběželi
ČísloSborJméno 1Jméno 2KategorieČas startuČas cíleČas závoduPozice 
58 ---Ženy
26 ---Ostatní
37 ---Muži
51 ---Ostatní
Poslední aktualizace tabulky: 14:22.51
Tato stránka se automaticky aktualizuje každých 10 vteřin. (Požaduje JavaScript)