Muži
ČísloSborJméno 1Jméno 2KategorieČas startuČas cíleČas závoduPozice 
48SDH Starý Rožmitál/HZS PříbramMilan HochmutJan MoraMuži13:24:0513:28:144:08.801.
12SDH Holšiny/LhotkaMartin MužíkMiroslav DivišMuži11:43:5011:48:174:26.642.
63SDH Čižice/PřešticePavel HauerJaroslav CibulkaMuži14:10:2214:14:544:32.123.
9HZS ŠVZ Zbiroh/SDH ČenkovStanislav HošekPavel ŠmejkalMuži11:25:5511:30:454:50.124.
50SDH Malé PřílepyJan LibusOndřej PrejzekMuži13:29:3913:34:344:55.365.
5SDH SedliceFrantišek DoušekZdeněk BeránekMuži11:13:3711:18:364:58.366.
68SDH Březové Hory/Příbram1Jakub PrůchaErik OberländerMuži14:21:2714:26:315:03.657.
39SDH KotenčiceVáclav BlahovecJaroslav TesárekMuži12:53:4012:58:455:04.728.
3SDH OborištěDušan UldrychPavel OplíštilMuži11:09:0911:14:225:13.079.
61SDH VěšínMartin HutrJiří RoušalMuži14:04:3714:09:515:13.7210.
42SDH Borovno/ŽákavaMilan Albrecht ml.Josef Hora ml.Muži13:04:0213:09:185:15.7711.
18SDH VelešínPatrik ChumlenVojtěch DanielMuži11:51:3811:56:575:18.4012.
55SDH ČechticeJakub KapekJan KapekMuži13:44:5513:50:175:22.1013.
31SDH HostomiceTomáš ČernýVítek ŠináglMuži12:27:4512:33:135:28.0314.
19HZS PříbramMarek TáborskýLukáš SenftMuži11:55:3912:01:085:29.0515.
57SDH Počaply/PňoviceMiloš BřicháčekVlastimil JanoušekMuži13:50:5013:56:225:32.1716.
10SDH VelešinJakub SmolíkFilip VítůMuži11:27:5211:33:245:32.2517.
62SDH ŽebrákLukáš VelekJan PerglMuži14:06:5814:12:335:35.2518.
33SDH ČenkovJan PšeničkaZdeněk PšeničkaMuži12:36:1512:41:555:39.9219.
45SDH Pňovice/SedliceDavid VetrákDavid SvobodaMuži13:13:5413:19:415:46.9620.
64SDH Volyně/ZbirohDavid ŠimekVáclav SvobodaMuži14:13:0914:18:595:50.1021.
24SDH Mladý SmolivecMichal KrejčíVáclav KrejčíMuži12:10:4412:16:355:50.7022.
43SDH Zalány/Starý RožmitálJosef LeitermannLukáš PolákMuži13:07:1213:13:055:52.5923.
16Brandweer Hoorn (NL)Ian EtmanBodhi MeskesMuži11:46:0911:52:025:52.6524.
4SDH LhotkaPetr SvojtkaVáclav LuzarMuži11:11:1911:17:155:56.3725.
17SDH OhrazeniceJakub ŠimáčekFrantišek FrühaufMuži11:49:0511:55:066:01.0126.
30SDH ObořištěPetr OplíštilTomáš KadlecMuži12:33:1312:39:146:01.0527.
26SDH PňoviceLukáš KapounPetr LevýMuži12:16:3512:22:376:02.2228.
69SDH PřešticePetr VranýLadislav CibulkaMuži14:27:0514:33:116:06.4729.
56SDH HostomicePetr NájemníkMichal ŠináglMuži13:47:5513:54:126:17.6230.
32Brandweer Hoorn (NL)Silvano van LiemptRicky WitteMuži12:29:5512:36:286:32.3331.
11SDH Březové HoryJiří Blajer ml.Václav BrůžekMuži11:31:0911:37:446:34.6332.
2SDH OhrazeniceDavid KrálLukáš MuláčekMuži11:06:2611:13:016:34.6933.
23SDH Praha 13 - Stodůlky/ObořištěMichal KrupkaOldřich LhotskýMuži12:07:3212:14:196:46.6934.
25SHD OhrazeniceVáclav NýdlMiroslav NýdlMuži12:14:1412:21:056:50.4435.
44SDH VlašimPetr NěmecDavid MiksMuži13:10:2113:17:186:57.7936.
37SDH Mladý SmolivecVáclav StrakaJaroslav SwietoňMuži12:46:4812:54:117:22.9637.
51SDH VlašimJan KolmanTomáš JežekMuži13:33:3713:44:0310:26.4338.
Ostatní 80+
ČísloSborJméno 1Jméno 2KategorieČas startuČas cíleČas závoduPozice 
13SDH Březové HoryLadislav VobejdaVáclav ŠvendaOstatní 80+11:40:2711:45:385:10.481.
54SDH VolyněOldřich PeckaVáclav LencOstatní 80+13:40:5413:46:485:54.412.
22SDH LysolajeJiří KlášterkaVeronika KlášterkováOstatní 80+12:02:4912:08:475:57.593.
70SDH HostomiceLuděk BáchorMiloslava EiseltováOstatní 80+14:31:5514:38:126:16.954.Penalizováno
60SDH ObořištěMarkéta ŠprunglováLenka PavlováOstatní 80+14:01:2514:07:556:30.245.Penalizováno
1SDH Březové HoryJiří BlajerRadek BlajerOstatní 80+11:04:0111:10:376:36.196.
73SDH Březové HoryAntonín KolandaJiří SchmidtOstatní 80+14:44:3914:51:216:42.757.
29SDH Hostomice/OhrazenicePetr ŠináglJuraj DendysOstatní 80+12:25:0212:31:516:49.018.
8SDH Počaply/BorRostislav KoňasPetr KrotkýOstatní 80+11:23:0011:30:057:04.959.
20SDH Březové HoryMarie ŠachováPetr PřikrylOstatní 80+11:57:5512:05:067:11.0110.
36SDH ObořištěMarie BestahovskáBohumila KadlecováOstatní 80+12:43:0312:50:307:26.7311.Penalizováno
49Brandweer Hoorn (NL)Menno ReindersmaGerard TeeuwenOstatní 80+13:26:5613:34:477:50.5012.
Ženy
ČísloSborJméno 1Jméno 2KategorieČas startuČas cíleČas závoduPozice 
6SDH Voltuš/PočaplyVeronika BeranováHana KoňasováŽeny11:15:3011:20:585:27.491.
59SDH KrešínMarkéta KrajčováPavla ŠlajchtrováŽeny13:56:0214:01:335:31.632.
14SDH Čenkov/ČHJ PříbramAneta ŠmejkalováEva SkálováŽeny11:35:2011:41:045:44.163.
35SDH Kondrac/MakovJitka JandováPavla MichalováŽeny12:40:3712:46:315:54.084.
28SDH Lhotka/Malé Přílepy ModréAlena NajmanováAndrea ŠtětkováŽeny12:21:4712:27:465:58.815.
15SDH Radětice/SuchodolMartina FlíčkováZuzana KadlecováŽeny11:37:1511:43:155:59.996.
71SDH Krešín/Nové KestřanyIvana KostkováRenata MashikaŽeny14:24:5314:30:596:06.347.
34SDH BřeznicePetra KomoňováTereza ČapkováŽeny12:38:0812:44:316:22.768.
72SDH Březové HoryDominika PolcrováPavla MíkováŽeny14:34:4614:41:246:37.629.
21SDH VlašimAdéla SaňkováRenata ŠťastnáŽeny12:00:0712:06:486:40.5710.
27SDH Holšiny/SkaliceKristýna MužíkováNela ČernáŽeny12:19:2012:26:036:43.5211.
41SDH Pňovice/NamniceAdéla JanouškováVendula MázdrováŽeny12:59:5813:06:466:48.0812.
58SDH ČenkovJana PšeničkováRenata RychterováŽeny13:53:5414:00:516:56.6513.
40SDH Mladý SmolivecTereza StrakováMichaela KrejčováŽeny12:56:5713:03:597:02.7514.Penalizováno
65SDH HostomiceLucie Nájemník KrubnerováMartina SkopováŽeny14:15:1214:22:217:09.8015.Penalizováno
7SDH OhrazeniceVeronika SoučkováNikol BurantováŽeny11:17:5611:25:177:20.6616.
53SDH PňoviceIvana MozolováMichaela ČedíkováŽeny13:36:5813:44:367:38.0117.
66SDH Zbiroh/KamennáNikola SvobodováSimona BoháčkováŽeny14:17:2114:25:027:41.3718.
46SDH CholupiceLenka HískováKateřina HruškováŽeny13:16:2813:24:127:44.1019.
Mimo soutěž
ČísloSborJméno 1Jméno 2KategorieČas startuČas cíleČas závoduPozice 
38SDH Březové HoryMikuláš BlajerSebastián MelmukMuži12:50:1712:55:335:15.95Mimo soutěž
67---Ostatní 80+Mimo soutěž
52---ŽenyMimo soutěž
47SDH Březové HoryMiloslav VobejdaMarek DůlaMuži13:18:1413:24:396:25.38Mimo soutěž
Poslední aktualizace tabulky: 14:51.51
Tato stránka se automaticky aktualizuje každých 10 vteřin. (Požaduje JavaScript)